0

Īslaicīgas izmaiņas darba grafikā!

Cienījamie klienti, vēlamies jūs informēt, ka veselības iemeslu dēļ, ir mainīts veikala darba grafiks.

Pk. 01.12 10:00 - 12:00, S. 02.12 un P. 04.12 - veikals būs slēgts.

Lūgums, pirms veikala apmeklējuma pārbaudīt darba laiku mājas lapā https://damur.lv/kontakti vai mūsu veikala Google lapā - https://g.page/r/CezQfCCGyGh8EBM.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un novēlam jums stipru veselību.

Sick man laying on a sofa
Jaunas
0
5.50 €
Kategorijas

No 15.08.2023 līdz 31.09.2024 Dāmu Paradīze - R strādās tikai kā interneta veikala damur.lv.

Joprojām var veikt pasūtījumus, lai veikalā saņemtu preces un apmaksāt ar skaidru naudu. Lūgums, apmeklējiet veikalu tikai pēc e-pasta ziņojuma “pasūtījums gatavs saņemšanai”.

Rokdarbu preču interneta veikals - damur.lv

Kāpēc damur.lv?

  • Preces reālā esamība - Jūs varat būt droši, ka 99% preces interneta veikalā damur.lv ir pieejams jau šodien (informācijas atjaunināšana reizi dienā)! Jūs varat pasūtīt preci ar saņemšanu veikalā un saņemt to tajā pašā dienā (skaidrā naudā) vai uzreiz pēc bankas pārskaitījuma saņemšanas apstiprināšanas. Piegādes pasūtījuma gadījumā prece tiks nosūtīta dienā, kad saņemam pilnu pasūtījuma apmaksu, izņemot svētdienas!
  • Produkcijas kvalitāte un lieliskas cenas - Jūs varat būt pārliecināti par produktu kvalitāti un lielisku cenu, ja iegādājaties to damur.lv, jo visas preces tiek piegādātas vienīgi no ražotāja!
  • Droša iepirkšanās - damur.lv izmanto SSL sertifikātu, kas garantē datu šifrēšanu un autentiskumu, tādejādi aizsargā informāciju no pārtveršanas vai viltojumiem!
  • Augsts vērtējums no klientiem - pēc Google atsauksmju rezultātiem mūsu uzņēmums saņem 4,7 no 5 zvaigznēm!

Mūsu interneta veikalā ir pieejamas plaša formu, krāsu un izmēru čehu pērlītes izvēle un arī bagātākais Krievijas ražotāju dziju sortiments. Dzijas izvēle Jūsu ērtībai ir sadalīta pēc sastāva: vilna, pusvilna, merīnvilna, angora, mohēra, kokvilna, kamieļvilna, alpaka vilna, lins un sintētika. Atsevišķā kategorijā jūs varat atrast visu dziju bērniem.

Informācija par interneta veikalu un uzņēmumu

Interneta veikals damur.lv tika atvērts 2019. gada martā, lai iegādāties preces tiešsaistē un pēc Jūsu vairākiem lūgumiem, lai ērtā atmosfērā izpētītu mūsu produktu klāstu. Iespēja iegadāties visas preces caur pakomātiem, blakus mājām, var ietaupīt Jūsu dārgo laiku. Darba laikā Jūs varat saņemt preci tieši mūsu veikalā “Dāmu Paradīze – R” Buļļu bāzē. Mēs būsim priecīgi redzēt Jūs “Dāmu Paradīze - R” veikalā un esam vienmēr gatavi un priecīgi palīdzēt Jums.