0
0

Čehu pērlītes "Preciosa" apaļais izmērs 10/0

Čehu pērlītes "Preciosa" apaļais izmērs 10/0

Apaļas pērlītes tradicionāli tiek saukts par “Rocailles”. Čehijas kompānijas “PRECIOSA” populārākais šādu pērlīšu izmērs 10/0. To izmanto ziedu, koku aušanai, žņaugu aušanai, gleznu izšūšanā u.c. Tieši šis izmērs ir visplašāk pārstāvēts krāsu diapazonā.

Raksturojums:

  • pērlīšu izmērs: aptuveni 2,3 mm
  • pieļaujamā novirze: ~ 2,2 - 2,4 mm
  • minimālais caurums: ~ 0,7 - 0,8 mm
  • aptuvens skaits 1 iepakojumā (50 g.): 4550 gab.

Veicot pasūtīšanu, ir vērts ņemt vērā, ka uzņēmums PRECIOSA ražo 1. un 2. šķira pērlītes. 1. šķira garantē, ka krāsa, forma un lielums 100% atbilst izstrādājumam. Tā tiek pirkta adīšanai, izšūšanai un dārglietu izgatavošanai. Pērlītes ir viendabīgas viena ar otru, brāķa apjoms kalibrēšanas laikā ir niecīgs.

2. šķirā ietilpst visi produkti, kas neatbilst produkta koda parametriem: neliela novirze nokrāsā, nedaudz atšķirīgas pērlīšu forma utt. Ziedu un koku aušanai šādas novirzes ir nenozīmīgas, bet tās var būt ļoti svarīgas izšuvumos, dārglietu izgatavošanā. Reti, bet gadās, ka kalibrēšanas laikā nepieciešams noraidīt līdz pat trešdaļai no iesaiņojuma.

Mūsu veikalā čehu pērlītes ir tikai 1. šķira. Apaļās pērlītes var atlasīt pēc filtriem: izmērs, krāsa, iesaiņojuma svars un citi parametri, kas laika gaitā tiks papildināti. Datorā filtri atrodas ekrāna kreisajā pusē, mobilajās ierīcēs lapas augšdaļā. Mūsu tīmekļa vietnē varat arī atlasīt pērlītes pēc krāsas numura, meklēšanas vaicājumā ievadiet numuru vai produkta kodu un noklikšķiniet uz meklēšanas pogas (lupas ikona).

čehu, pērlītes, preciosa, apaļais, izmērs, 10/0

Komentāri